10 گل پاییزی خارق العاده برای باغبانی پاییز

وقتی پاییز می افتد ، همه چیز سرد ، تاریک و مرده احساس می شود. با این حال ، شما هنوز هم می توانید با ایجاد یک باغ پاییزه که پوستی پوستی به تیرگی پاییز اضافه کند ، فضای کسل کننده خانه خود را تغییر دهید. گیاهانی وجود دارد که می توانید در باغ پاییزی خود قرار دهید. طیف گسترده ای از گل های رنگارنگ باغ شما را روشن می کند و زندگی و رنگ را القا می کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که گل های عالی برای کاشت در باغ پاییز خود داشته باشید. در زیر چند مورد برتر مورد علاقه گل های پاییزه گیاهان باغبانی در یک باغ پاییزی آورده شده است.

مایکلما دیزی

وقتی گلهای گل مایکلما شروع به شکوفایی می کنند ، این به مردم می گوید که سقوط در راه است. این نام از آنجا که از گل مقدس Mass Michael یا Michaelmas نامگذاری شده است که در 29 سپتامبر قرار دارد ، مناسب گل است. این نوعی سیارک است که به آن سیارک نیویورک نیز می گویند. گل مروارید Michaelmas ترکیبی از بلوز و بنفش است اما این گل زیبا پاییزی همچنین همراه با سفیدها ، موها  کراسولا  ، صورتی ها و اسطوخودوس ها است. آبی و بنفش های معمولی در هنگام آفتاب کم پاییز بسیار زیبا هستند. اگر می خواهید این گل آبی بنفش زمین شما را بپوشاند ، بهتر است در اوایل بهار یا پاییز این کمر را به سختی ببرید.

کاریوپتریس

متعصبین گلهای آبی مطمئناً عاشق این تیره گیاهان ، Caryopteris هستند که معمولاً به عنوان Blue Mist Shrub یا Bluebeard نامیده می شود. این گیاه چند ساله چوبی دارای شاخ و برگ های معطر است و دارای گل های آبی است. این می تواند یک گل باغ عالی باشد زیرا احتیاج به نگهداری زیادی ندارد. گلهای پر آن در بالای شاخ و برگ ها قرار می گیرد. ریش آبی به یک آفتاب کامل در معرض یک سایه جزئی نیاز دارد.

چلونه

Chelone یا سر لاک پشت یک گل چند ساله است که دارای یک گل سفید ، بنفش یا صورتی است. نام مستعار آن به گل آن ساخته شده است که به نظر می رسد شبیه سر لاک پشت است. گل مقاوم در برابر هوا از انتهای کوتاه سنبله هایی که در ساقه گرد آن متراکم رشد می کند ، شکوفا می شود. این گل پاییزی کاملاً پاییزی شکوفا می شود و از داشتن محیطی شدید و خشک متنفر است. این بدان معنی است که این گل مقاوم دو لب نواحی باتلاق را تحمل می کند. برای خاک مرطوب و مرطوب مناسب است. همچنین برای کسانی که در کنار دریا زندگی می کنند بسیار مناسب است.

Leave a Comment